awt0.jpgawt1.jpgawt2.jpgawt3.jpg

 

 

 

REGULAMIN WYNAJMU APARTAMENTU

 

Klient dokonujący rezerwacji apartamentu, jednocześnie akceptuje niniejszy regulamin,

który jest integralną częścią umowy wynajmu apartamentu.

 

 

       1. Rezerwacji apartamentu można dokonać;

     - telefonicznie dzwoniąc pod numer 668 314 477

     - e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

2. Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 kończy się o godz. 10:00 rano ostatniego dnia pobytu .

Klucze do apartamentu przekazywane są bezpośrednio przez pracownika firmy Siwa Czapla S.C.

3. Opłatę za pobyt uiszcza się z góry w dniu przyjazdu, przy odbiorze kluczy. Zdanie klucza odbywa się w dniu wyjazdu w sposób ustalony z pracownikiem firmy Siwa Czapla S.C.

4. Gość jest zobowiązany do przestrzegania zasad dobrego sąsiedztwa, w tym ciszy nocnej ( od 22:00 do 6:00 )

5. Organizowanie imprez towarzyskich w apartamencie jest zabronione. Za zorganizowanie imprezy towarzyskiej, uciążliwej dla innych lokatorów firma Siwa Czapla S.C. może pobrać karę w wysokości 500 zł.

6. Obowiązuje całkowity zakaz palenia w apartamencie.

7. Każdorazowo opuszczając apartament Gość powinien sprawdzić wyłączenie wszelkich urządzeń elektrycznych oraz zamknięcie drzwi i okien.

8. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w apartamencie grzałek i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia apartamentu. Ponad to zabrania się używania w apartamencie materiałów pirotechnicznych.

9. O wszelkich usterkach powstałych w apartamencie, w czasie pobytu należy niezwłocznie poinformować pracownika firmy Siwa Czapla S.C.  Za usterki powstałe z winy wynajmującego będzie pobierana adekwatna rekompensata pieniężna.

10. W przypadku zgubienia kluczy do apartamentu Gość jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości kosztu dorobienia kluczy.

11. Liczba osób przebywająca w apartamencie jest ograniczona do liczby zgłoszonej w procesie rezerwacji. Jeśli ilość osób jest większa niż ta podana przy rezerwacji firma Siwa Czapla może zażądać dodatkowej opłaty.

12. Na życzenie Gościa dostarczamy bezpłatnie do apartamentu łóżeczko dla dziecka.

13. Dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu realizacji wynajmu apartamentu.

14. Zabrania się publikowania bez pisemnej zgody firmy Siwa Czapla zdjęć oraz innych materiałów multimedialnych, na których można zidentyfikować apartament lub jego część. W szczególności zakaz dotyczy materiałów mających charakter nieobyczajny, które mogą naruszyć dobre imię firmy Siwa Czapla.

15. W przypadku spostrzeżenia jakiegokolwiek naruszenia niniejszego regulaminu Właściciel apartamentu ma prawo do wypowiedzenia dalszego użytkowania / najmu apartamentu bez zwrotu kosztów najmu za pełen okres zakontraktowanego pobytu.

16. Rezerwacja ważna jest po wpłacie zaliczki ( 30%) i potwierdzeniu przez Właściciela dokonania rezerwacji.

17. Wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji.

18. Apartament przed wynajmem podlega gruntownemu sprzątaniu. Obowiązkiem Gościa jest bieżące utrzymywanie apartamentu w czystości w stanie adekwatnym do normalnego użytkowania.

 

 

 

Joomla templates by a4joomla